Strzały tradycyjne - drewniane


Ceny za strzały podane są poniżej.

Strzały TRADYCYJNE, wykonywane są tradycyjną metodą, z promieni świerkowych lub sosnowych naszej produkcji. Zestaw jest dobrany do siebie wagą i giętkością poszczególnych strzał. W skład zestawu- kompletu- wchodzi 12 strzał. Większa ilość przy zestawach profesjonalnych wiąże się z wyższą ceną. Standardowe strzały będą tańsze przy większej ilości.

      

Każda z serii posiada swoją estetykę, która nie wplywa na jakość i poziom wykonanych strzał. Wpływa jednak na cenę i im bardziej zaawansowane malowanie, eleganckie lotki, tym droższa strzała. Ceny podane obok zdjęć poszczególnych strzał, są cenami wykończenia, nie cenami za strzałę samą w sobie.  
Prócz tego niektóre strzały wymagają większej uwagi i czasu na wykończenie - prostsze modele niejednokrotnie, są dostępne od ręki. 

 

Wykonanie strzał można zamówić w trzech wariantach. Podstawowym modelem jest STANDARD, następnie PREMIUM i najwyższy TURNIEJOWY. Ceny podane poniżej są cenami za strzały same w sobie w najprostrzej wersji bezbarwnego promienia z lotkami. W celu wybrania wzoru wyglądu strzały wybierz model z dostępnych na stronie, lub napisz maila - gdzie wspólnie ustalimy detale, kolory jakie lubisz i parametry. 

Strzały standardowe

- rozrzut wagi i spine odpowiednio ok 30-35grs / 5-7lbs
- promień bezbarwny,  grot tarczowy

- cena za
  komplet 12szt- 195zł

Strzały  premium 

- rozrzut wagi i spine odpowiednio ok 15grs (1 gram) / spine 1-3lbs
- równolegly układ słoi, z delikatną tolerancją uskoków
- promień bezbarwny 
-  alternatywnie groty TopHat

- cena za
  komplet 12szt- 340 - 460 zł

Strzały turniejowe

- rozrzut wagi i spine odpowiednio ok 10 grs  (0,64grama) / 1-2lbs
- równoleły układ słoi - tolerancja uskoków 1%
- promień bezbarwny 
- groty  TopHat

- cena za 
  komplet 12szt- 440-600zł