Strzały łucznicze


1 . INFORMACJE OGÓLNE

Jest to strona producenta - nie sklep. Jeśli chcesz kupić nasze wyroby, zerknij na GDZIE KUPIĆ - tam zamieszczać będziemy sklepy, które współpracują z nami. Druga możliwość, to ALLEGRO i Ebay. większość produktów ma odnośniki do aukcji  i możesz kupić towar tam.
Możesz też skontaktować się z nami e-mailem : poczta@picea-archery.pl

 

Wybierając strzały możesz spodziewać się wysyłki w przeciągu 1-3 dni, lub dłuższym, jeśli strzły są robione na zamówienie. Promienie do strzał - ich część,produkowana jest systematycznie, tak aby klient mógł szybciej zamówić towar. Strzały objęte są naszą gwaracją, i jeśli stwierdzisz, że coś jest z nimi nie w porządku, lub po prostu nie podobają ci się możesz natychmiast je odesłać. Masz na to 14 dni od dnia zamówienia towaru.

Przy większych zamówieniach -możesz liczyć na bezkosztową wysyłkę.

2.INFORMACJE DOTYCZĄCE DOBORU STRZAŁ.

Wybierz tutaj konkretną strzałę, albo wejdź do działu promienie - promienie gotowe - wybierz promień i napisz maila. Na bazie tego modelu razem ustalimy szczegóły twoich strzał (lotki, grot dlugość i wszelkie Twoje pomysły)

W wersji typowej - gotowych strzał- wysyłane są one do klienta w pełnej długości dostępnych promieni - czyli 32" oraz domyślnie z grotami 125 grs.  Zamawiając strzały możesz wybrać jedną z dwu mozliwości:

1. Podać nam naciąg swojego łuku i jego rodzaj oraz długośc strzały, oraz przeznaczenie - wtedy dobierzemy strzały, które wybrałeś z grotem właściwym do zestawu, tak by spełniały standardy międzynarodowe, oraz abyś miał przyjemność strzelania. Oznacza to, że groty 125grs zazwyczaj są zbyt ciężkie do przeciętnych strzał tarczowych.

2. samemu dobrać sobie parametry, takie jak długość strzały, jej wartość spine, ciężar grotu itd. Wtedy dostarczymy wybrany komplet według Twoich zaleceń. Jeśli nie jestes pewien lub dopiero ustalasz długość naciągu dla siebie - możesz zapytać o radę, wtedy pomożemy
wybrać zestaw. Jeśli chcesz sam montować groty - napisz, dołączymy je luzem.